Eerste ploeg 10 augustus 2019, foto Manu Debruyne.



KFC Heusden jeugd zoekt:

*Spelers geboortejaar 2014: training op woendag (16u30 tot 17u30)
*Spelers geboortejaar 2012: training op woensdag (18u00 tot 19u20) en vrijdag (18u00 tot 19u20)
*Spelers geboortejaar 2011: training op woensdag (18u00 tot 19u20) en vrijdag (18u00 tot 19u20)
*Spelers geboortejaar 2006: training op woensdag (19u30 tot 21u00) en vrijdag (19u30 tot 21u00)
*Spelers geboortejaar 2005: training op maandag (19u30 tot 21u00) en woensdag of vrijdag (19u30 tot 21u00)
*Spelers geboortejaar 2003/2004: training op maandag (19u30 tot 21u00) en woensdag of vrijdag (19u30 tot 21u00)

*Trainer U8: training op woensdag (18u00 tot 19u20)

Voor meer info contacteer Steven Verheggen via jeugdcoordinatorkfcheusden@gmail.com of 0498/379.151



Gezocht : Kantinepersoneel voor KFC Heusden Interesse voor meer info Jean-Pierre Vanlerberghe

 


 

Voor ons jeugdtornooi op 17 en 18/8 zijn we nog op zoek naar enkele helpende handen voor de kassa, frituur, afhalen tombolaprijzen, enz.

Wil je een halve of hele dag komen helpen? Contacteer Dirk Ongenae via dirk.ongenea3@telenet.be


 Gezocht: extra U8 trainer! (Samenwerken met Sven & Leroy Seconde)

Woensdag 18u00 tot 19u20 + Vrijdag 18u00 tot 19u30 + wedstrijd op zaterdag

Reden: om de wachtlijsten weg te werken hebben we een extra jeugdploeg ingeschreven

Voor meer info contacteer Steven Verheggen via jeugdcoordinatorkfcheusden@gmail.com of 0498/379151

  


 

Inlichtingen en inschrijven kan bij Steven Verheggen 

 jeugdcoordinatorkfcheusden@gmail.com of 0498/37.91.51

 



 

De zoektocht naar voldoende jeugdtrainers is ieder jaar een hele opgave. Sinds deze middag zit onze zoektocht erop!

Met veel trots stellen wij ons Team Jeugdtrainers voor:
18 ploegen!
U6A: Jeffrey Saegherman
U6B: Steven Verheggen
U7A: Bart Van De Velde
U7B: Koen Meersseman
U8A: Sven Seconde + Tom Bracke
U8B: Leroy Seconde + Keanu Bracke
U8C: Tom Verbauwen
U9A: Stijn Degraeve
U9B: Wim D'hooghe
U9C: Didier Naudts
U10A: Christophe Van De Velde
U10B: Kwinten Fiers
U11: Mark Elbers
U12: Michiel Pollet
U13: Bart Clauwaert
U15A: Dirk Ongenae + Timmy Neirinckx
U15B: Laurens De Jonge
U17: Wouter Van Geyt
Jeugdvoorzitter: Bart Clauwaert
Jeugcoördinator: Steven Verheggen
Coördinator Bovenbouw: Laurens De Jonge
Coördinator Techniektraining Onderbouw: Stijn Degraeve

 



 

3de provinciale B

Eerste speeldag - 31 augustus

Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde (19 uur)

Massemen - Smetlede (20.00 uur)

1 september

Schelde - Melsen

Moortsele - Bottelare

Sint-Denijs-Sport - De Pinte

VC Zwijnaarde- VSV Gent

Heusden - Oudegem

Nazareth-Eke - Houtem

Tweede speeldag - 7 september

De Pinte - VC Zwijnaarde (19.00 uur)

8 september

Oudegem - Schelde

Melsen - Nazareth-Eke

Houtem - Moortsele

HT Zwijnaarde - Heusden

Bottelare - Sint-Denijs-Sport

VSV Gent - Massemen

Smetlede - Laarne-Kalken

Derde speeldag - 14 september

Laarne-Kalken - VSV Gent (19.30 uur)

Massemen - De Pinte (20.00 uur)

15 september

Schelde - HT Zwijnaarde

Melsen - Oudegem

Sint-Denijs-Sport - Houtem

VC Zwijnaarde - Bottelare

Heusden - Smetlede

Nazareth-Eke - Moortsele

Vierde speeldag - 21 september

De Pinte - Laarne-Kalken (19.00 uur)

22 september

Houtem - VC Zwijnaarde

Moortsele - Sint-Denijs-Sport

Oudegem - Nazareth-Eke

HT Zwijnaarde - Melsen

Smetlede - Schelde

VSV Gent - Heusden

Bottelare - Massemen

Vijfde speeldag - 28 september

Laarne-Kalken - Bottelare (19.00 uur)

Massemen - Houtem (20.00 uur)

29 september

Schelde - VSV Gent

Melsen - Smetlede

Oudegem - HT Zwijnaarde

VC Zwijnaarde - Moortsele

Heusden - De Pinte

Nazareth-Eke - Sint-Denijs-Sport

 

 

 



4de provinciale D

Eerste speeldag - 30 augustus

Windeke B - Nieuwerkerken (19.30 uur)

31 augustus

KVC Melle - FCT Melle (19.30 uur)

Wichelen - Schelde B (19.30 uur)

1 september

Overmere - HO Kalken B

FC Dampoort - Heusden B

OB Lebbeke - Gijzel-Oosterzele B

Vlierzele - SK Merelbeke

Tweede speeldag - 7 september

Schelde B - Bavegem (19.00 uur)

8 september

SK Merelbeke - Overmere

HO Kalken B - Wichelen

Nieuwerkerken - Vlierzele

Heusden B - KVC Melle

FCT Melle - OB Lebbeke

Gijzel-Oosterzele B - Windeke B

Derde speeldag - 13 september

Windeke B - FCT Melle (20.00 uur)

Derde speeldag - 14 september

Wichelen - Bavegem (19.30 uur)

15 september

Overmere - Nieuwerkerken

HO Kalken B - SK Merelbeke

FC Dampoort - Schelde B

OB Lebbeke - Heusden B

Vlierzele - Gijzel-Oosterzele B

Vierde speeldag - 21 september

Schelde B - KVC Melle (19.00 uur)

22 september

Bavegem - FC Dampoort

SK Merelbeke - Wichelen

Nieuwerkerken - HO Kalken B

Gijzel-Oosterzele B - Overmere

FCT Melle - Vlierzele

Heusden B - Windeke B

Vijfde speeldag - 28 september

KVC Melle - Neigem (19.30 uur)

Wichelen - FC Dampoort (19.30 uur)

29 september

Overmere - FCT Melle

HO Kalken B - Gijzel-Oosterzele B

SK Merelbeke - Nieuwerkerken

OB Lebbeke - Schelde B

Vlierzele - Heusden B

 

 



 


Voor  info ivm de jeugdwerking voor het seizoen 2019/2020 (visie, aantal ploegen, trainers, lidgeld,...) graag meer info bij Steven Verheggen.





 



 






 


 



 



 

•KFC Heusden zoekt jeugdsponsors•


KFC Heusden is op zoek naar een nieuwe jeugdsponsor om op de broekjes te staan. Dit kan ofwel voor de gehele jeugd u5 - u15 ofwel splitsing onderbouw - middenbouw.
Voor meer info contacteer An Van Huffel (anneken.86@gmail.com) of iemand van het bestuur.

Met vriendelijke groeten

 



 

 






 

KFC Heusden is op zoek naar mensen die het jeugdbestuur willen versterken, tevens naar mensen die zich willen engageren om te helpen bij organisatie van events (Halloween/eetfestijnen/jeugdtornooi,...).
Denk je dat je je hier kan op toeleggen en zie je in jezelf de geschikte kandidaat?
Aanmelden kan bij Alain Van Hauwaert of Dave Bracke op het nummer:0479 62 79 82 of 
0498123000.

Mvg,

Het bestuur.